Ik zou mij graag hier een kerel willen vinden die mij kan leren om een echte vrouw te worden en te zijn. Een vrouw van mij te willen maken die al meerdere keren geneukt is. Liefst door jou natuurlijk! Graag zou ik willen dat deze kerel discreet is en ik houd er niet van om er extra complicaties bij te hebben. Hij zou zachtaardig, sensueel en ook een beetje ruw in bed moeten kunnen zijn.
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Abcgametmemee, 52 jaar · Sneek
Onderdanig, lief, stout
Fatima196707, 50 jaar · Zwolle
Je bent lieve man voor mij en 2 kind? Je hebt auto en vind niet erg ik speak niet zo goed nog de taal..
FasionhWoman, 52 jaar · Sneek
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig
Larina6606, 51 jaar · Geleen
Ben jij een man die gaat voor een discrete relatie, die een verzorgd uiterlijk heeft en zo tussen de 50 en 60 jaar is, dan ben
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou
Ida67, 50 jaar · Hippolytushoef
Je zult niet over me klagen, je moet heel eerlijk zijn en me neuken wanneer ik maar wil!