Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
♥ Vlaams-Brabant
Volgt
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bikerlady64, 53 jaar · Emmen
ben jij een leuke vlotte meid tussen de 30 en 50 met lekker grote borsten die het wel ziet zitten om met ons lekkere avonturen
Hotlip1963, 54 jaar · Schipluiden
Gezellig,lief ,eerlijk,en ondeugend
Zeeropwindend, 50 jaar · Zaandam
Genieten van het leven, niet saai, houden van uit eten gaan, niet te veel druk willen leggen
Naatje6603, 51 jaar · Aartrijke
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.
Claudiavanver, 51 jaar · Doetinchem
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen,
Mmmillyy, 54 jaar · Godveerdegem
Ik ben helemaal in voor een one night stand, het leven is kort. Ervaar wat ik je kan bieden. Als je bij me in de buurt bent, bel