Ben je avontuurlijk en doe je graag nieuwe dingen, ben je niet bang iets experimenteels te doen als het gaat om seks, want ik wil dat wel proberen iets wat heel interessant kan zijn om te doen, we kunnen het buiten doen of ergens anders heen gaan!
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fabienne6708, 50 jaar · Nijkerk
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd
Neeltjenaakt, 54 jaar · Deventer
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek
PratWitney, 52 jaar · Mariënvelde
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen,
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?