Als je mijn neukmaatje kunt zijn, zal dat goed genoeg voor ons beiden zijn. Laten we elkaar tevreden stellen met seks. Ik kan veel stoute dingen met je doen. Dat wil je toch ook?
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig ben met de man of met de vrouw. Vooraf hoor ik graag alle gedachten en ideetjes omdat ik het niet nodig vind op het moment dat het zo ver is dat nog te moeten bespreken. Jullie zijn zeker