Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel gelukkig samen worden. Ben jij die man die ik zoek laat het mij dan weten!