Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief netjes maar ook alles is wat een vrouw aantrekt.
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liesse, 52 jaar · Emmeloord
Lief, sexy en als ik het mag kiezen met een tintje, iemand die van een avontuurtje houd;-)
GenietenmetU, 51 jaar · Gent
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date.
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of
Vivianeas, 52 jaar · Meilegem
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me
Annny, 53 jaar · Meerbeke
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel
Lisets, 51 jaar · Overslag
Op zoek naar leuk contact met een spontane vrouw? Je bent het liefst een beetje van mijn leeftijd, maar iets ouder is ook niet