Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyLivia, 54 jaar · Mariekerke
Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand
Scheldemeisje, 53 jaar · Zwartewaterland
Ben jij ook een man die ernaar verlangt om leuke tijden te hebben met een leuke gezellige vrouw? Laat me dan zeker iets van je
Jssiecca, 50 jaar · Almere
Als je vrolijk, ridderlijk maar avontuurlijk bent. Als je weet hoe je een liefde kunt waarderen en ervoor kunt vechten. Als
Ireentje660814, 51 jaar · Dalfsen
Jij bent opzoek naar een spontane lieve vrouw voor een ontmoeting.
Rhodett, 51 jaar · Sint-Niklaas
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.