Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant heen en vind innerlijk belangrijk en u zoekt een relatie!
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel gelukkig samen worden. Ben jij die man die ik zoek laat het mij dan weten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjon65, 52 jaar · Bitgum
Heb jij een relatie of juist niet? En zou je een gezellig gesprek willen dan ben je van harte welkom! Zie graag je berichtje
Findmeplease, 53 jaar · Harlingen
Je bent bereid om seks te hebben met een oudere vrouw zoals ik, je zult me steeds weer plezieren elke keer dat we seks hebben!
Maandagvrij, 54 jaar · Bilzen
Je accepteert de maandag als je vaste dag om te kunnen genieten van elkaar, voor de rest moet je het gewoon afwachten wanneer
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
GrannyRoww, 54 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het