Een man die voor heel erg veel in is en niet zo preuts is. Die weet hoe hij een vrouw gek moet maken en die het ook geil vind als een vrouw hem verwend.
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe zonder dat er verder dingen moeten of verwacht worden. Ik vind het wel leuk als jij ook van lingerie houdt en lekker met attributen wil spelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bistelzwolle, 51 jaar · Zwolle
2212-Betsy, 50 jaar · Oudorp
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag
Martienne, 52 jaar · Arnhem
volgt
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.