Zoek een leuke man, fris en graag vrijgezel. Ik denk dat wij het erg leuk kunnen hebben, zonder te veel serieuze dingen. Lekker stoppelbaardje of helemaal geschoren, een lekkere kont, en die twinkel in je ogen.
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
♥ Vlaams-Brabant
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Missess, 53 jaar · Diksmuide
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje
Sopje, 52 jaar · De Rijp
Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met
Richellla, 50 jaar · Brugge
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
LisaD, 50 jaar · Brugge
Een vrouw die goed in de slappe was zit? Dat is precies wat jij zoekt. Je laat je graag trakteren en natuurlijk wil je graag op