Ik wil een lekkere lul! Een mooie harde, dikke en stevige pik! Ik hou ervan om het te zuigen en het helemaal in mijn mond te nemen tot ik erover glij hmmm ... .. kan ik dat aan jou schatje doen?
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant heen en vind innerlijk belangrijk en u zoekt een relatie!
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Irene12, 54 jaar · Zwolle
Ik hoop een discrete seksrelatie te kunnen opbouwen. Deze man moet wel verzorgd zijn, hygienisch, genoeg inhoud hebben,
Annickske, 54 jaar · Dendermonde
een plezante (ondeugende) man (niet te verlegen),die weet wat hij wilt en daar ook wat mee doet
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Lekkerding1964, 53 jaar · Groningen
Lief, eerlijk, betrouwbaar goeduitziend, geen snor en geen baard.
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
Dijan, 50 jaar · Assen
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt