U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog