Iemand die bereid is om met een open geest te experimenteren. Er zijn veel sexy dingen die ik je kan leren, en als je dat leuk vindt, laten we dan snel iets regelen.
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Een man met pit en uithoudingsvermogen. alleen voor discrete afspraakjes. Ik ben getrouwd met plezier en dat wil ik het liefst zo houden. Liefst afspreken op een neutrale locatie zoals hotel of bij jou thuis
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Arnhemsgewijs, 52 jaar · Arnhem
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw.
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden
Wetandhot, 51 jaar · Almelo
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want
Penb, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje