Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met een hoop bevrediging hebben! Ik zal het allemaal ook voor jou doen, maak je daar maar niet druk om!
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant heen en vind innerlijk belangrijk en u zoekt een relatie!
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort. Dat is niet echt voor mij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
Pam4u, 53 jaar · Driehuizen
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk
Ceciel6605, 51 jaar · Gent
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Wachtwoord, 52 jaar · Tubbergen
Ik ben op zoek naar een man die ook niet van veel gezeur er omheen houdt en gewoon lekkere geile avonden wil hebben.