Ik zoek een man die een goede langdurige stijve krijgt en die mij dus ook langdurig lekker neuken in verschillende standjes in en om het huis. Ik wil wel vooraf graag duidelijk hebben dat ik GEEN ANAAL DOE, dat heeft 1 keer een man gedaan en ik vond het en niet lekker en ik kreeg er aambeien van, dus dat is niet voor herhaling vatbaar.
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.