Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort. Dat is niet echt voor mij
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
LARUBY, 51 jaar · Bommershoven
Durf jij het met mij aan? Neem dan zeker even contact!
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
CarpeDiem630, 54 jaar · Haarlem
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder
Adrnna Xxx, 51 jaar · Woerden
Jij bent mijn man als je ook seks wilt hebben en het met me gaat doen. Ik denk dat we erachter kunnen komen of we het samen kunnen