Gek op koekjes hoef jij echt niet te zijn om een spannend en gezellig avondje met deze Koekjesmonster door te brengen. Ik hoor graag van jou of jij mij wat beter wil leren kennen. Ik jou zeker wel hoor!
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant heen en vind innerlijk belangrijk en u zoekt een relatie!
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Muurbloem6510, 52 jaar · Gorinchem
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus
Zuidlimburgse, 53 jaar · Maasbracht
Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.
IcyQueen, 54 jaar · Leest
Ik mis de romantiek en seks in mijn leven, in mijn huidige relatie is deze niet aanwezig, eerder gezegd dood. Ik wil mijzelf
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
LuckyBett, 51 jaar · Drongelen
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft