Ik kan niet zeggen dat ik een bepaald type heb. Qua uiterlijk moet er iets zijn dat mij aantrekt, wat dat iets is daar kan ik mijn vinger niet op leggen want ik weet dat pas als ik het zie. Op gebied van karakter zoek ik iemand die zachtaardig is maar ook niet té zachtaardig. Meelevend en meevoelend met een hart voor dieren en natuur. Iemand die plichtsbewust is en vooruit wil geraken in het leven.
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Campingleven, 53 jaar · Hasselt
Mijn ideale man zal heus wel niet bestaan maar mocht jij het idee hebben dat jij er dicht bij in de buurt komt schrijf jij mij
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren
Pinks, 51 jaar · Breda
Verras me! Ik kan wel tegen een stootje ;)
Druppie, 54 jaar · Utrecht
Ben je een man van Surinaamse of antiliaanse afkomst. En relexed grappig en spontaan. Dan kan jij mij match wel eens zijn