Ik ben geen veeleisende persoon, maar het moet wel van twee kanten komen om een relatie goed te laten werken. Als jij net zoveel moeite wilt doen om samen gelukkig te worden, dan kunnen wij wellicht wel samen oud worden!
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel gelukkig samen worden. Ben jij die man die ik zoek laat het mij dan weten!
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke woorden of zinnetjes willen leren dan kan ik je wel het één en ander doorschuiven, haha.
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Claudiavanver, 51 jaar · Doetinchem
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen,
Bowine, 51 jaar · Enschede
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten
Mmmillyy, 54 jaar · Godveerdegem
Ik ben helemaal in voor een one night stand, het leven is kort. Ervaar wat ik je kan bieden. Als je bij me in de buurt bent, bel
Funforme, 50 jaar · Amersfoort
Denk je dat je mij aankunt? Ik ben veel eisend, dus bereidt je maar alvast voor ;) Ik hoop voor jou dat je een vrouw als mij stevig
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?