Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent is. Naar iemand die weet wat zorgen voor elkaar betekend en geborgenheid. En hart op de juiste plaats heeft zitten. Van nature heb ik een gevoelige karakter daarom zoek
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van een man die zichzelf goed verzorgd. Verwacht dat in ieder geval. En als het klikt lijkt het mij leuk met een etentje te beginnen. Goed plan?
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn.
Sun Xxx , 50 jaar · Rucphen
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede
Ikzeeropwindend, 50 jaar · Lippelo
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het
MarleneD, 54 jaar · Hasselt
Mannen die zich graag laten verwennen door een zelfverzekerde vrouw
HelloGoodbye, 51 jaar · Assen
Een leuke lieve man met wie ik samen gezellig kan babbelen. Samen in elkaars armen tv kijken met een wijntje.