Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet snel klaarkomt. Ik kom meermalig klaar dus ik kan wel even doorgaan en dat doe ik dan ook graag! Hoor ik van je?
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
AafSpijkenisse, 52 jaar · Spijkenisse
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat
Carla1966, 51 jaar · Amsterdam
Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige mensen hebben een zeer lichte uitstraling en
LekkerLev631119, 53 jaar · Zwolle
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje.
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk