Heb je ook een aparte fetish die je misschien met mij zou willen delen dan hoor ik het graag van je. Ik zoek een man, goed uitziend en wel bespraakt die wel met mij in zee zou willen gaan voor heerlijke sex. Ik sta open voor veel spannende dingen dus weinig is me te gek, zolang het binnen bepaalde normen blijft uiteraard.
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen