Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje
Milfia, 50 jaar · Den Haag
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om
Charletan, 53 jaar · Niel
Hoop van hier iemand te mogen ontmoeten die MIJN aandacht weet te trekken
Pam4u, 53 jaar · Driehuizen
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk
Shannen196709, 50 jaar · Nederhasselt
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan.
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?