Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke woorden of zinnetjes willen leren dan kan ik je wel het één en ander doorschuiven, haha.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort. Dat is niet echt voor mij