Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding te nemen maar je moet je ook over kunnen geven. Is dit een beetje war jij op kickt dan kunnen we nig heel veel leuke momenten beleven
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke woorden of zinnetjes willen leren dan kan ik je wel het één en ander doorschuiven, haha.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Djessi1967, 50 jaar · Bleskensgraaf
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt.
Dorien123, 51 jaar · Nederweert
Een leuke , lieve man die net als ik lekker spontaan is en die initiatief toont. Spannend, erotisch en zou fijn zijn als je voor
Uknl4u, 50 jaar · Venray
vul ik nog in!
Lubel50, 54 jaar · Antwerpen
Volgt
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
BuitenIoa, 51 jaar · Assen
Je hebt ruime ervaring op het seksuele vlak. Je hebt een vrij bestaan en eventueel een relatie zal je niet afslaan. En je moet