Een voorkeur voor jonge mannen ja stiekem toch wel! Al sla ik heerlijke vent die ouder is ook niet af hoor. Maar stiekem geil ik wel een beetje op een lekkere vent van 20-25 jaar hoor! Dat is niet gek toch? Welke vrouw wilt dat nou niet! En zeg nou zelf ik kan ook best wel door met een paar jaar minder?!
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel gelukkig samen worden. Ben jij die man die ik zoek laat het mij dan weten!