Zin om het leuk te hebben zou een goed begin zijn en als we een klik hebben kunnen we misschien wel aan de toekomst werken. Ik zie het nu al heel positief in.
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amanderioha, 50 jaar · Roeselare
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik
HappyOne66, 51 jaar · Poppel
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig
RodeSlip, 50 jaar · Middelburg
Heb al heel wat leuke mannen gezien hier dus wie weet hebben wij binnenkort een spannende sdate.
Harpje, 52 jaar · Makkum
Kom maar op! Wel minimaal 40 jaar!
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
MillieD, 54 jaar · Sloten
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet,