Ik ben op zoek naar een vriend om tijd mee door te brengen. Gewoon rondrennen met. Ik ben een zeer religieus persoon en heb sterke christelijke waarden. Ik drink of rook of dans niet. Ik ben dol op uitgaan en dingen doen.
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Linda50, 53 jaar · Sliedrecht
Gezellige, sociaal en eerlijk door het leven gaat. Maar dat jij ook goed voor jezelf kan zorgen.
Hanneke2013, 53 jaar · Hulshout
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
Ik zoek een relatie misschien wel met jou...
Willeke640710, 52 jaar · Amsterdam
Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.