Als je bereid bent om wat plezier met me te hebben zal ik je laten voelen dat je goed samen met me kunt zijn. Laten we het spannend maken en leuke dingen met elkaar doen. Ik hoop dat dit het begin is van iets goeds voor ons beide. Ik ben klaar voor je.
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren. Jij ook? Is dat ook goed?
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Meljo, 54 jaar · Torhout
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen
Tanya1965, 52 jaar · Deventer
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden,
Nata2206, 50 jaar · Austerlitz
Als je me het plezier wilt laten ervaren, dan zal ik je erg dankbaar zijn en ik zal op je wachten!
Flowerpower67, 50 jaar · Rotterdam
Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met
Iris63, 54 jaar · Amstelveen
Over jou?....Ook weer zo moeilijk, Als je je kan vinden in bovenvermeld is je interesse welkom, maar ik accepteer een ieder