Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van een man die zichzelf goed verzorgd. Verwacht dat in ieder geval. En als het klikt lijkt het mij leuk met een etentje te beginnen. Goed plan?
Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent is. Naar iemand die weet wat zorgen voor elkaar betekend en geborgenheid. En hart op de juiste plaats heeft zitten. Van nature heb ik een gevoelige karakter daarom zoek