Kan jij mij wel weg rukken uit/van de digitale wereld. Ik ben echt niet zo dat ik midden op straat met mijn telefoon bezig ben. Maar wanneer ik thuis ben dan zit ik de hele tijd achter die stomme Fred. Ik wil dat niet meer, er zijn zo veel leukere dingen te doen. Maar ja verveeldheid he, het gaat zo makkelijk er achter zitten en er blijven zitten.
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FineTaste0, 54 jaar · Piringen
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.
Shirley, 54 jaar · Utrecht
Jij ben niet de ideale man.. bestaat toch niet ;-)) Ik wil eerst wel even via deze site contact hebben en wie weet??? KUSSSSS
PrettyLynn65, 52 jaar · Parrega
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld.
Neema, 51 jaar · Loppersum
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes
KarinaMxx, 54 jaar · Didam
Ben je ook op zoek naar een lekkere fuck buddy en doen we daar samen werk van maken? Ik denk dat het wel eens heel erg lekker kan