Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd
Maria888, 52 jaar · Haalderen
Je bent een eerlijke man met een goede persoonlijkheid. Samen wat tijd doorbrengen is een goed idee voor jou. Je slaat niet
Sammie800, 54 jaar · Almere
hou van eerlijkheid en niet van liegen en dat je sportaan bent
Uit1967, 50 jaar · Elspeet
Je durft veel en staat er helemaal achter
Wachtwoord, 52 jaar · Tubbergen
Ik ben op zoek naar een man die ook niet van veel gezeur er omheen houdt en gewoon lekkere geile avonden wil hebben.
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.