Ja sporten zal toch echt in je bloed moeten zitten anders ben ik bang dat we elkaar niet goed zullen begrijpen. Een echte doorzetter, sterk en met veel wilskracht want zo alleen kom je door bepaalde dingen in het leven heen. Verder ben je sociaal, gezellig, goed gestoord en een knapperd natuurlijk. Plus je wil daten en kijken waar het heengaat zonder je direct te binden.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zeeropwindend, 50 jaar · Zaandam
Genieten van het leven, niet saai, houden van uit eten gaan, niet te veel druk willen leggen
Annemieke47, 52 jaar · Haarlem
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start
Zusje2003, 50 jaar · Merkem
Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
Saskiaopzoek, 52 jaar · Lochristi
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij