Ik wil een vriend die er altijd is als we samen met vrienden een uitje hebben. Iemand die goed is in mij te behagen en weet hoe me te verwennen in zijn armen. Iemand die vriendelijk en altijd voor een goede tijd is.
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder te praten met elkaar is ook niks aan. In tegenstelling tot dat nemen we lekker de tijd voor elkaar wanneer we samen zijn en laten de nacht niet zomaar aan ons voorbijgaan. Stuur me