Ik wil een man die oprecht en eerlijk is. Ik hou ook van een man die discreet, gepassioneerd en sensueel is. Ik zou het leuk vinden als hij situaties zoals deze zou begrijpen. Ik hou van een vrijblijvende relatie.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke woorden of zinnetjes willen leren dan kan ik je wel het één en ander doorschuiven, haha.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maandagvrij, 54 jaar · Bilzen
Je accepteert de maandag als je vaste dag om te kunnen genieten van elkaar, voor de rest moet je het gewoon afwachten wanneer
Krulleboll, 51 jaar · Rijswijk
Een man die geen vaste relatie wil, alleen vriendschap om leuke dingen samen te doen.
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding.
WindBabyChar, 50 jaar · Almelo
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren
Proostroos, 50 jaar · Renesse
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje