Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort. Dat is niet echt voor mij
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Snuitje , 52 jaar · Waalwijk
een stel voor leuke lekkere avondjes en wie weet wat nog meer hmm
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!
Eenzamevrouw, 54 jaar · Bergen aan Zee
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk
KateK, 53 jaar · Nijmegen
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele
Bloempje1966, 51 jaar · Wageningen
Je bent een gever dus wat betreft de seks, iemand die niet kan wachten om me in zijn handen te krijgen. En me vervolgens wat laat