Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder te praten met elkaar is ook niks aan. In tegenstelling tot dat nemen we lekker de tijd voor elkaar wanneer we samen zijn en laten de nacht niet zomaar aan ons voorbijgaan. Stuur me een bericht met foto..ben erg benieuwd!
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
19Stella66, 51 jaar · Lommel
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn.
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Xun, 54 jaar · Middelburg
Ik zoek een rots in de branding waar ik mezelf mag zijn en die er voor open staat om een serieuze relatie op te bouwen. Ben jij
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Cocosmakroon, 51 jaar · Rekem
Ik zoek een man, maatje voor vriendschap, gewoon leuke en gezellige dingen ondernemen. Groeit het uit tot meer? Laat ik alle