Ik ben op zoek naar een man die mijn partner kan zijn in het geven van plezier aan mijn lichaam. Iemand die me een elektrisch gevoel kan geven en mijn lichaam kan laten trillen. Een man die zeer gepassioneerd is in het aanraken van mij
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke woorden of zinnetjes willen leren dan kan ik je wel het één en ander doorschuiven, haha.