Ik zoek iemand die een beetje matcht, niet te veel poespas maar gewoon een doorsnee man die lief is, van gezelligheid houd en met wie ik goed kan babbelen en veel fun mee kan hebben.
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.
Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief netjes maar ook alles is wat een vrouw aantrekt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CarissA 67, 50 jaar · Meerkerk
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht
Mdeyylyn, 54 jaar · Best
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn,
Joke6, 52 jaar · Zwolle
volgt
Cute-Nora, 50 jaar · Geeuwenbrug
Een man die dol is op reizen en die ook leuke hobby's geeft zoals wat ik heb. Een man die altijd graag een geweldige tijd wil hebben
KanNiet19670503, 50 jaar · Deventer
Je komt veel seks te kort. Je uiterlijk of je leeftijd is niet zo belangrijk, het gaat er om dat we allebeide genieten en aan
Summerof66, 51 jaar · Lage Vuursche
Ben je opzoek naar een vaste relatie. Niet meteen bij elkaar intrekken natuurlijk wel eerst elkaar goed leren kennen ;( ik