Je bent geen type wat elke avond bij zijn vrienden zit ,en verwacht dat een vrouw wel thuis op hem wacht. Een leven delen betekend voor jou ook echt delen, maar ook wel eens wat dingen apart doen zonder jaloers te zijn.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen
HolyMaria, 52 jaar · Amersfoort
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst
HoentjeNiene, 50 jaar · Castricum
Wie weet gaan wij samen wel een fantastische toekomst tegemoet, maar eerst maar eens aan elkaar wennen en een leuke tijd hebben.
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
Ellyyxx, 53 jaar · Lisserbroek
Jij bent hier ook op deze site vanwege gebrek aan intimiteit, toch? Ik denk dat je echt veel gelukkiger kunt zijn als je bij