Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zuidlimburgse, 53 jaar · Maasbracht
Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
Liesse, 52 jaar · Emmeloord
Lief, sexy en als ik het mag kiezen met een tintje, iemand die van een avontuurtje houd;-)
Sheilaa, 50 jaar · Kalmthout
Je bent gezellig, oprecht en vooral lief.
Handlewith, 50 jaar · Massemen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar.
Rokjesdag0, 54 jaar · Bekegem
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten