Je moet jezelf regelmatig beschikbaar kunnen maken om mij lekker te neuken, ik hou van pijpen, gebeft worden en ik geef ook een goede sexy massage! Ik vind het heerlijk om jouw harde lul diep in mijn kut en kont te voelen dus wees berijd op urenlang speelplezier!
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe zonder dat er verder dingen moeten of verwacht worden. Ik vind het wel leuk als jij ook van lingerie houdt en lekker met attributen wil spelen.
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid dat te doen voor me?
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.