Je bent geen type wat elke avond bij zijn vrienden zit ,en verwacht dat een vrouw wel thuis op hem wacht. Een leven delen betekend voor jou ook echt delen, maar ook wel eens wat dingen apart doen zonder jaloers te zijn.
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X -Anne- X, 53 jaar · Vroomshoop
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen,
InkieWoman, 53 jaar · Steenwijk
Volgt
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
EssyB, 54 jaar · Lummen
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten