De reden dat ik me in heb geschreven is omdat ik in het normale leven echt geen leuke of alleen foute mannen tegen kom. Ik ben goed geschoold en dat verwacht ik ook van een man. Een goeie achtergrond en gewoon netjes.
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.