De reden dat ik me in heb geschreven is omdat ik in het normale leven echt geen leuke of alleen foute mannen tegen kom. Ik ben goed geschoold en dat verwacht ik ook van een man. Een goeie achtergrond en gewoon netjes.
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig ben met de man of met de vrouw. Vooraf hoor ik graag alle gedachten en ideetjes omdat ik het niet nodig vind op het moment dat het zo ver is dat nog te moeten bespreken. Jullie zijn zeker
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.
Zinin64, 53 jaar · Schokland
Als je altijd zin hebt ben je bij mij op het juiste adres. Stuur dus snel een berichtje.
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Heesther, 52 jaar · s-Gravendeel
Jij bent de man die ik zoek, je bent lief, leuk, spontaan , heb een eigen mening en erg belangrijk is dat je single bent en daar