Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met hem. Is dat ook op dit moment een gedachte voor jou?
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Nou, ik ben het eigenlijk beu single te zijn na 2 jaar en ik ben bereid om relaties opnieuw te proberen. Dus neem gerust contact met me op als je ook vrijgezel bent en iemand zoekt om een ??relatie mee te hebben. Bedankt!!...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YolanX, 50 jaar · Koersel
Jij en ik samen een mooie tijd doorbrengen zou geweldig zijn. Ik wil graag dat het gebeurt en er wat moois van maken, samen,
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
CollieLover01, 51 jaar · Engelmanshoven
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg
JongOma, 53 jaar · Bergen op Zoom
discreet afspreken?
Nonverbaal, 50 jaar · Meerhout
Je staat stevig in je schoenen en je weet wat je wilt hebben.