Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief netjes maar ook alles is wat een vrouw aantrekt.
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ingrid1963, 54 jaar · Brugge
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd
Lovley, 54 jaar · Abbenbroek
je bent een lieve man die misschien met mij terug wilt naar brasil
Moedervan2, 51 jaar · Brugge
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding.
Fishnet, 50 jaar · Veenoord
Ben jij in voor hete verrassingen? Wees gerust, niks schokkend, maar als het op kleding aan komt in combinatie met erotiek
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.