Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoveAmiya , 52 jaar · Baarle-Hertog
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt.
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
Ala-Ya-X, 50 jaar · Groningen
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd
TiffanySss, 52 jaar · Ulrum
Ik ben een jong meisje met een volwassen geest, daarom ben ik op zoek naar een volwassen man. Ik hou van rustig leven en zorg