Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jeannet670610, 50 jaar · Elen
Ik hou wel van een mooie man, een man die weet wat hij wil en dat ook echt laat merken. Een relatie is mijn doel, maar die moeten
Am-YahXx, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
Valeeyriia, 50 jaar · Almelo
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief
GoldenLov670216, 50 jaar · Sint-Niklaas
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.