ik doe het eigenlijk alleen maar met 1 jongen, maar meerdere is wel bespreekbaar. misschien dat mijn vriend dan ook meedoet ik hou wel van geschoren mannen, die lekker ruiken, schoon dus, en moet wel een klik zijn. geen liefde ofzo, maar wel goed met elkaar om kunnen gaan. wel zo prettig dacht ik
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid dat te doen voor me?
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog