Ik zou mij graag hier een kerel willen vinden die mij kan leren om een echte vrouw te worden en te zijn. Een vrouw van mij te willen maken die al meerdere keren geneukt is. Liefst door jou natuurlijk! Graag zou ik willen dat deze kerel discreet is en ik houd er niet van om er extra complicaties bij te hebben. Hij zou zachtaardig, sensueel en ook een beetje ruw in bed moeten kunnen zijn.
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig ben met de man of met de vrouw. Vooraf hoor ik graag alle gedachten en ideetjes omdat ik het niet nodig vind op het moment dat het zo ver is dat nog te moeten bespreken. Jullie zijn zeker
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Guusjeluca, 50 jaar · Machelen
Iemand sociaal en grappig die ook serieuze gesprekken kan voeren.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Antonette, 51 jaar · Apeldoorn
Serieus en betrouwbaar. Die met beide benen op de grond staat, en het niet erg vind als ik een avondje moet door werken.
Elllen007, 54 jaar · Aduard
Ik ben geïnteresseerd in een man die eerlijk en loyaal is. Ik hou ook van een heel eenvoudige man. En heb jij dezelfde