Ik wil bij iemand zijn die bereid is er voor mij te zijn als en me speciaal wil voelen. Denk je dat je me speciaal kunt laten voelen? Laten we deze dag voor ons laten werken. Ik ben klaar voor alles.
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant heen en vind innerlijk belangrijk en u zoekt een relatie!
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel
Vicky64, 53 jaar · Rotterdam
volgt
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
Sasrich, 53 jaar · Turnhout
Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn