Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig ben met de man of met de vrouw. Vooraf hoor ik graag alle gedachten en ideetjes omdat ik het niet nodig vind op het moment dat het zo ver is dat nog te moeten bespreken. Jullie zijn zeker