Iemand die geliefd wil worden en van me houdt. Iemand die dol is op videogames, cartoons, muziek, sterren kijken, open-minded, geduldig, zorgzaam, grappig en cool. "
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe zonder dat er verder dingen moeten of verwacht worden. Ik vind het wel leuk als jij ook van lingerie houdt en lekker met attributen wil spelen.
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig ben met de man of met de vrouw. Vooraf hoor ik graag alle gedachten en ideetjes omdat ik het niet nodig vind op het moment dat het zo ver is dat nog te moeten bespreken. Jullie zijn zeker
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tinke1964, 53 jaar · Heythuysen
Ben jij een gezellige vent en wil je wel kijken wat er verder uitkomt? Dan zou ik het wel heel graag willen proberen met jou.
Antonette, 51 jaar · Apeldoorn
Serieus en betrouwbaar. Die met beide benen op de grond staat, en het niet erg vind als ik een avondje moet door werken.
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
Sub Miranda, 54 jaar · Nijmegen
Volgt
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
Willeke640710, 52 jaar · Amsterdam
Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel