Als jij wel kinderen hebt vind ik dat natuurlijk helemaal geweldig en zal ik daar vol overgave van genieten. Ben jij een eerlijke levenslustige man,leeftijd vind ik niet zo belangrijk, die met mij leuke dingen wil doen? Hopelijk wil jij ook graag een keer naar Australie en kunnen wij dat misschien wel samen gaan doen.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Margriet0, 53 jaar · Amersfoort
volgt
Sonyacute, 50 jaar · Lapscheure
Ik zou je aanbod zeker niet af slaan als het een goed aanbod is. Wij doen waar we zin in hebben en dat hou ik me dan ook voor. Zou
Saraudo11, 51 jaar · Amsterdam
volgt
Fayeeh, 54 jaar · Amsterdam
Ik ontmoet graag een vriendelijke, intelligente man om een ??goede lach of een gesprek mee te hebben. Ik geloof dat een mooie
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!