Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van lekker eten en naar de kroeg gaan. En wellicht later een relatie. Kan op zijn tijd ook redelijk serieus zijn.
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DearEmm, 56 jaar · Biddinghuizen
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet
Carolientels, 56 jaar · Schiedam
Jij bent een beschaafde man die begrip heeft voor mijn werk en mij de riumte wil geven om jou te ontdekken.
JantinevanderP, 58 jaar · Koewacht
Ik ben gewoon in voor een fijne avond samen. Ik denk dat dat de meest perfecte start is die er is...
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.
BoontjeFoontje, 58 jaar · Ename
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet
Sunnywoman, 55 jaar · Marum
Als je maar geil bent, en dat je mij laat genieten en de rest dat komt vanzelf wel. Ik wacht op je.