Open en spontaan met het hart op de juiste plaats. Iemand die een goed gevoel voor humor heeft. Heerlijk avontuurlijk. Puur voor het genot, geen verplichtingen, just a lot of fun.... En dan bedoel ik dus hete fun he..Geen gezeur onder de lakens en gewoon met het licht aan..
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
Louda, 58 jaar · Antwerpen
Een man die net als mij samen spannende momenten wil beleven.
Brenna Mary, 59 jaar · Giessen
Wil je weten of we het samen kunnen oplossen en zullen we het samen regelen. Ik zal voor ons koken en jij zorgt ervoor dat we naar
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een