Een beetje gek mag jij wel zijn. We moeten al zoveel. Lekker los en gezellig, spontaan en lief. Een schatje zoek ik dus. Ik heb een zwak voor mooie ogen!!!
Je bent ook een levensgenieter en houd van de natuur. Mocht je getrouwd zijn moet je weten dat alles discreet zal zijn, dit verwacht ik ook van jou. Wij er een gezellige tijd van maken
Lief, spontaan, gevoel voor humor, eigen vervoer en eerlijk. Wil je samen met mij oud worden? Maar je wilt mij eerst leren kennen? Dat kan. Ik hoor ook heel graag wat jou verwachtingen zijn.
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Horsgirl, 57 jaar · Schalkhaar
Je begrijpt mijn passie, het zou fijn zijn als je ook een paardenliefhebber bent.
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
--
Odette61, 56 jaar · Enschede
Een humorvolle, gezellige, spontane, volwassen en lekkere man die weet wat ie doet, serieus is, een beetje onderdanig is
Peoonie, 56 jaar · Schildwolde
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om
Stella19620718, 55 jaar · Apeldoorn
Mannen met interesse in een triootje m/m/v of gangbang (met mij als middelpunt) mogen reageren!