Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
U wilt seks , niet meer dan dat! U wilt wel vaker dan 1 keer seks als het klikt , want ik wil vaker genieten! U bent niet het het type die alleen aan zicht zelf denk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Laura2016, 56 jaar · Nijmegen
Volgt
Maatjevinden, 55 jaar · Egmond aan Zee
Omdat ik gelukkig ben met mijn leven als single ben ik niet direct op zoek naar een relatie. Niet omdat ik geen relatie wil maar
JackyBHBP, 58 jaar · Hartwerd
Ik wil een nieuwe man in mijn leven ontmoeten, het soort man die me aardig behandelt en me beter en vol liefde zal behandelen,
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?