Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook een beetje ondeugend zijn, maar alleen als we samen in bed liggen. Jij toont interesse in mijn familie en vrienden.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu al weer aan zitten te komen. Mail je me dan? Kunnen we meteen kijken in hoe verre het
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen geen bezwaar zolang ze maar niet lastig zijn haha, nee geintje...ik heb ze zelf ook en vind ze geweldig.
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen Ik haat het wel als mensen liegen. Dus ben een eerlijke man en we kunnen het leuk samen maken!
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
Rood, 58 jaar · Gouda
Mijn liefje is mooi van binnen en leuk van buiten. Integer en open, net als ik.
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
Koetjesreep, 59 jaar · Haaksbergen
Je bent zorgzaam en attent en hebt een luisterend oor. Je hebt er genoeg van om steeds maar weer alleen op pas te moeten. Je bent
Debb1411, 55 jaar · Warmond
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want