Geen groot eisenpakket, ik ga voor die heerlijke klik! Hoewel; het gaat uiteindelijk om het vruchtvlees, maar het schilletje is toch ook wel belangrijk!
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu al weer aan zitten te komen. Mail je me dan? Kunnen we meteen kijken in hoe verre het
begripvol en betrouwbaar persoon. Iemand die me niet gaat claimen omdat hij vind dat ik bezit ben. Maar me laat zijn wie ik wil zijn. Dan krijg je dat vanzelf terug namelijk.