Open en spontaan met het hart op de juiste plaats. Iemand die een goed gevoel voor humor heeft. Heerlijk avontuurlijk. Puur voor het genot, geen verplichtingen, just a lot of fun.... En dan bedoel ik dus hete fun he..Geen gezeur onder de lakens en gewoon met het licht aan..
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)
begripvol en betrouwbaar persoon. Iemand die me niet gaat claimen omdat hij vind dat ik bezit ben. Maar me laat zijn wie ik wil zijn. Dan krijg je dat vanzelf terug namelijk.