Ik ben niet op zoek naar een perfecte man, ik ben gewoon op zoek naar iemand die echt is, een goede man, gepassioneerd, liefhebbend, dat ik nooit gebrek aan liefde van hem mis!
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van lekker eten en naar de kroeg gaan. En wellicht later een relatie. Kan op zijn tijd ook redelijk serieus zijn.
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vikki196112, 55 jaar · Diksmuide
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
Hilldaa, 58 jaar · Geluwe
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke
Pastel, 59 jaar · Doorwerth
niet op zoek naar een vaste relatie
Voetbalvrouwke, 55 jaar · Waregem
Oh ik heb geen eisen. Als je maar respectvol bent.
GerardaahX, 56 jaar · Hemmen
Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig