Het vrijgezelle bestaan ook ondertussen wel gehad en wil je graag een leuke vrouw in je leven? Heb je een scala aan leuke ideeën om samen te kunnen gaan doen? Dan lijk het me geweldig om elkaar eens beter te leren kennen, wie weet wat er voor ons in het verschiet ligt, niet geschoten is altijd mis toch?
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar niet altijd, alleen is ook leuk :-)), het bezoeken van plaatsen in Nederland of anders, uitgaan ... hoeft niet meer dan dit als echte vriendschap is genoeg voor mij ook, maar als