Ben jij door de weeks ook altijd zo druk met school of met je werk, en heb je weinig tijd om dan lekker te kunnen ontspannen. En ben je op zoek naar iemand waarbij je lekker kan ontspannen en leuke dingen kan ondernemen! Zie jij het zitten om regelmatig in de weekenden met elkaar op te trekken. Stuur me ff een berichtje dan.
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)
U wilt seks , niet meer dan dat! U wilt wel vaker dan 1 keer seks als het klikt , want ik wil vaker genieten! U bent niet het het type die alleen aan zicht zelf denk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hilldaa, 58 jaar · Geluwe
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Cecilija, 58 jaar · Bussum
Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag
Marion16, 55 jaar · Amsterdam
ben jij die man, die met mij alles wil doen ? reageer dan ... en dan zien we het wel
EthelK, 57 jaar · Eemshaven
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige