Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carmiss, 55 jaar · Delden
Ben jij die eerlijke en betrouwbare man? Kom je altijd je afspraken na? Dan hebben wij hopelijk een leuke klik samen.
19500626, 55 jaar · Middelbeers
Jij, die heerlijke vent die samen gezellig met me kan doen?
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Juliettio, 58 jaar · Dilsen-Stokkem
Een zelfde ingesteldheid als mij, de ervaring heeft me geleerd dat dat nog altijd het beste werkt. Anders ga je je toch maar