Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Jerona, 58 jaar · Almere
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
LaneyV, 57 jaar · Kessel
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het
Rebeccabieber, 59 jaar · Vlissingen
Ik ben niet iemand met toren hoge eisen en je hoeft ook geen bepaald type te zijn ;( ik weet zelf niet eens welk type ik zoek, hoe