Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen toch? Ook liefde voor dieren want ik heb 3 katten en een paar vogels en een groot aquarium. Verder heb ik weinig eisen, ik vind het veel belangrijker dat er een wederzijdse klik is. Dus hoop wel van je te horen.
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen geen bezwaar zolang ze maar niet lastig zijn haha, nee geintje...ik heb ze zelf ook en vind ze geweldig.
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
StoeiPoes62, 55 jaar · Winschoten
Word je als nieuwsgierig naar mijn wilde en ondeugende kant en zou je dat willen proeven? Dan hoop ik dat wij snel in contact
MaartjeKonings, 58 jaar · Soest
Iemand die op oudere dames valt en graag geniet.
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Mariette58, 59 jaar · Turnhout
het is niet mijn bedoeling om mannen weg te jagen met mijn profiel, maar ik wil ze niet teleurstellen. Ik ben op zoek naar een
Hannebie, 56 jaar · Middelaar
Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet verwachten en ik weet ook niet of het werkt. Maar, als ik het niet probeer dan ga ik daar
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?