Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag aandacht geeft. Ik wil graag een man aan wie ik me niet hoef aan te passen en die mijn beste maatje gaat zijn.
ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar niet altijd, alleen is ook leuk :-)), het bezoeken van plaatsen in Nederland of anders, uitgaan ... hoeft niet meer dan dit als echte vriendschap is genoeg voor mij ook, maar als
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Think2 , 57 jaar · Deurne
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
Hebhetlef, 58 jaar · Lelystad
Het zou ook fijn zijn om hier gewoon een nieuwe leuke man te leren kennen, nieuwe vriendschappen, nieuwe goeie contacten.
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
GinaR, 57 jaar · Turnhout
levensgenieter, houden van uit eten gaan, theater, bioscoop
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,