Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen Ik haat het wel als mensen liegen. Dus ben een eerlijke man en we kunnen het leuk samen maken!
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt. U kunt en wilt een rustpunt zijn, maar bent ook ondernemend!
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die
Bilimbootjes, 55 jaar · Landgraaf
we zijn een stel van hij 45 en ik 50 beiden iets voller echter niet dik,beiden bi,open en eerlijk
She-missy, 56 jaar · Geertruidenberg
Wat zoeken en bieden wij: Vlot, schoon, verzorgt, intiem geschoren, geen BBS, privacy. Ben jij die lekkere jonge atletisch
Antwerp, 55 jaar · Antwerpen
Door mijn drukke werkschema schiet daten er nog wel eens bij in. Ik ben een jaar geleden gescheiden. Jammer want ik mis een
Bikiniebabe, 58 jaar · Doesburg
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen
Jolandina, 58 jaar · Berlare
U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt