Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Ik sta open voor een levenslustige, avontuurlijke en fitte man met een beetje poëzie in de ziel (en een beetje een ondeugende geest). Zelfrespect, zin voor humor en wat verbeelding maken het plaatje compleet! Interesse? Graag een mailtje bij voorkeur met een t foto. Ik kijk er alvast naar uit je
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.