Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied onderneem jij graag het 1 en ander.
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand dus ook niet veel eisen. Wees jezelf, aardig, rustig, lief en hou van knuffelen dan kom je bij mij al een heel eind. Mocht je interesse hebben dan zie ik wel een bericht tegemoet komen!
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen Ik haat het wel als mensen liegen. Dus ben een eerlijke man en we kunnen het leuk samen maken!
U wilt seks , niet meer dan dat! U wilt wel vaker dan 1 keer seks als het klikt , want ik wil vaker genieten! U bent niet het het type die alleen aan zicht zelf denk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poppedoll, 55 jaar · Veendam
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes
Lisette4u, 59 jaar · Chaam
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk
Mittens, 56 jaar · Almere
Zolang je net als mij vaak enorm geil bent en goed weet om te gaan met een vrouw. Reageer dan aub
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Willekestel, 58 jaar · Bellem
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen