Lief, eerlijk, open en gezellig zijn. Houden van zwemmen en dit ook eens met mij willen gaan doen. Een uitdaging ga jij niet uit de weg. Een eigen, sterk karakter hebben. Romantisch en passievol zijn.
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen Ik haat het wel als mensen liegen. Dus ben een eerlijke man en we kunnen het leuk samen maken!
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JuffrouwJulia, 59 jaar · De Haan
Lieve man die ook op zoek is naar een vrouw
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien
Lorenaaatje, 57 jaar · Roeselare
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.
DorissDay, 56 jaar · Eeklo
Een beetje spannende vent
Forureyes, 59 jaar · Nederweert
Een leuke man, status en geld doen er niet toe. Ik geef meer om de persoon zelf dan de bijzaken erom heen. Verder iemand waarbij