Lief, eerlijk, open en gezellig zijn. Houden van zwemmen en dit ook eens met mij willen gaan doen. Een uitdaging ga jij niet uit de weg. Een eigen, sterk karakter hebben. Romantisch en passievol zijn.
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu al weer aan zitten te komen. Mail je me dan? Kunnen we meteen kijken in hoe verre het