Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen. Een man die zijn eigen beslissingen neemt en nooit door iemand wordt opgedragen.
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt. U kunt en wilt een rustpunt zijn, maar bent ook ondernemend!
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RossiBea, 57 jaar · Almere
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
Bre-Anna62, 55 jaar · Zutphen
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven.
19500626, 55 jaar · Middelbeers
Jij, die heerlijke vent die samen gezellig met me kan doen?
Retriever, 59 jaar · Hoogstraten
Trouw, respectvol en goed verzorgt. Lichaamsbouw, kleur haar en ogen zijn niet belangrijk. je mag ook brildragend zijn
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.