ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar niet altijd, alleen is ook leuk :-)), het bezoeken van plaatsen in Nederland of anders, uitgaan ... hoeft niet meer dan dit als echte vriendschap is genoeg voor mij ook, maar als we tot elkaar aangetrokken dan wie weet ...laten we kijken wat de tijd ons zal brengen!
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu al weer aan zitten te komen. Mail je me dan? Kunnen we meteen kijken in hoe verre het
Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand dus ook niet veel eisen. Wees jezelf, aardig, rustig, lief en hou van knuffelen dan kom je bij mij al een heel eind. Mocht je interesse hebben dan zie ik wel een bericht tegemoet komen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar
Gertrude, 59 jaar · Wilhelminadorp
Wees gewoon lief en eerlijk, dat waardeer ik het meest aan mensen. Iedereen is welkom voor een leuk praatje, of als je zomaar
Ingrid57, 59 jaar · Schiedam
Ben op zoek naar een gezellige man .
Lettelbert, 56 jaar · Groningen
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt.
HetemilfKyra, 59 jaar · Nagele
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.