ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar niet altijd, alleen is ook leuk :-)), het bezoeken van plaatsen in Nederland of anders, uitgaan ... hoeft niet meer dan dit als echte vriendschap is genoeg voor mij ook, maar als we tot elkaar aangetrokken dan wie weet ...laten we kijken wat de tijd ons zal brengen!
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)