Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer weggooien, want blijkbaar vul je dan mijn tekortkomingen prima aan.
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!