In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van lekker eten en naar de kroeg gaan. En wellicht later een relatie. Kan op zijn tijd ook redelijk serieus zijn.
Ik zou graag een goed uitziende man willen leren kennen die geen bezwaar heeft het bed te delen met een gebonden vrouw. Interessant, ondeugend, uitdagend. liefs xxx
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Shirleyxxx61, 56 jaar · Almere
Ik haat, mensen die veel liegen. leugenaars gaan naar de hel toch? Ik wil een eerlijke man, en natuurlijk als je er goed uitziet,
GinaR, 57 jaar · Turnhout
levensgenieter, houden van uit eten gaan, theater, bioscoop
Martine ZL, 56 jaar · Heerlen
Ik zoek een jonge energieke man die net als mij een echte levensgenieter is.
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?