Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen toch? Ook liefde voor dieren want ik heb 3 katten en een paar vogels en een groot aquarium. Verder heb ik weinig eisen, ik vind het veel belangrijker dat er een wederzijdse klik is.
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Superwoman, 57 jaar · Kootwijkerbroek
Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen
Zonneschijn1958, 59 jaar · Turnhout
Een lieve, eerlijke en sociale man
Mmmika, 59 jaar · Beek
Ik heb hier in de buurt nog niemand gevonden dus daarom probeer ik hier de man te vinden waar ik voor wil gaan. Dat geeft me echt
Zkdate, 59 jaar · Middelburg
Lieve slanke man die een luisterend oor heeft en mijn sexuele gevoelens op kan roepen.
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel
NadeehX, 56 jaar · Vinkt
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend