Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WarePoging, 56 jaar · Aalst
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat
MarieAnn61, 56 jaar · Spijkenisse
Ik zoek een man die mij aanvoelt, maar dan wel op een manier die vol van verlangen is. Ik mis dat gevoel, dat verlangen naar elkaar
Beppie60, 57 jaar · Damwoude
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal,
Elsemieke1959, 58 jaar · Dwingeloo
Van jou hoor ik het ook graag
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
Toinettie A, 58 jaar · Groningen
Potente eerlijke man. Je mag blijven slapen wanneer we elkaar beter kennen. Ik sluit een echte relatie niet uit op den duur.