Jij bent wel iemand die open staat voor mijn ideeen! Iemand die niet echt vastgeroest zit in het leven wat hij nu heeft. Verder hoop ik dat je wat groter bent dan dat ik ben, ik draag namelijk graag pumps.
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt. U kunt en wilt een rustpunt zijn, maar bent ook ondernemend!
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annabel212, 56 jaar · Strijbeek
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Vikki196112, 55 jaar · Diksmuide
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar
-Aurelia , 59 jaar · Kwaadmechelen
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
BeautyBrennie, 56 jaar · Heijenrath
Je gaat me een bericht sturen en me vertellen of je me leuk vindt, we zullen het heel snel leuk hebben!