Je zou mijn beste metgezel moeten zijn. En je steunt me met wat ik in mijn leven doe en geef mij niet de schuld dat ik soms slecht ben in het koken. Ik ben behoorlijk onhandig als het gaat om de keuken. Maar ik kook goed.
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag aandacht geeft. Ik wil graag een man aan wie ik me niet hoef aan te passen en die mijn beste maatje gaat zijn.