Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen toch? Ook liefde voor dieren want ik heb 3 katten en een paar vogels en een groot aquarium. Verder heb ik weinig eisen, ik vind het veel belangrijker dat er een wederzijdse klik is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.
Prettyaya, 59 jaar · Duivendrecht
Ik ben op zoek naar een man die een aanvulling is in mijn leven. Die net als ik wel een avontuurlijke kant heeft en niet echt een
Krachtigs, 57 jaar · Rutten
Weetje, ik laat me maar verassen
Crazymonkey, 57 jaar · Harelbeke
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.
Hetelucht, 58 jaar · Westdorpe
Jij bent een leuke man die net als ik een beetje prettig gestoord is. Je houdt er van om dingen te proberen en te genieten van