Ik ben op zoeken naar leuken mensen in de buurt. De meeste vrienden wonen te ver weg dus vandaar. Nou, ik hoop niet dat je van veel stappen houd, want dat is in mijn dorp bijna niet te doen :p
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag aandacht geeft. Ik wil graag een man aan wie ik me niet hoef aan te passen en die mijn beste maatje gaat zijn.
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margreet196209, 55 jaar · Heerlen
jij bent een leuke zeer geile man,met echt een grote of extreem dikke paal,die mij regelmatig wil bezoeken om goed te bevredigen.Leeftijd
GrannyHoliday, 58 jaar · Heuvelland
Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie
Kaya, 56 jaar · Kerkrade
Dierenliefhebber, serieus. Ongeveer dezelfde hobby' als ik heb.
RianRanja, 56 jaar · Zeebrugge
ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie
Gerrie 1960, 57 jaar · Oegstgeest
Spontaan, vitaal en nog zeker potent.
Jacky55Single, 56 jaar · Uden
Ik zoek een man met een min lengte van 1.80 met een zonnig karakter en die positief in het leven staat