Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk vinden om dan ook samen met mijn dochter als gezin door het leven te gaan.
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen toch? Ook liefde voor dieren want ik heb 3 katten en een paar vogels en een groot aquarium. Verder heb ik weinig eisen, ik vind het veel belangrijker dat er een wederzijdse klik is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
Samannie, 57 jaar · Zeveren
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren
Shar Ron, 57 jaar · Meppel
Een volwassen man die mijn vriend kan zijn en er altijd voor mij is om samen koffie te drinken. Een man met een goed gevoel voor
LolaFlower, 56 jaar · Bergen op Zoom
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
Verrraah, 59 jaar · Lelystad
Echte goede seks is altijd fijn en altijd goed. Ik wil het graag terug vinden en er voor gaan met je. Maak me er gek mee en laat