ik hou van mannelijke types met donker haar en donkere ogen, alhoewel ik openstaat voor andere dingen. een man moet voor mij heel zacht en heel attent zijn, alle aandacht moet naar me zijn!
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet allemaal? Maar ik wil dat je iets weet: ik ben niet gebroken. Misschien was ik dat voor een tijdje wel. Misschien heb je me op mijn slechtst gemist, en daarvoor moet ik zeggen dat ik
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!