Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van een man die zichzelf goed verzorgd. Verwacht dat in ieder geval. En als het klikt lijkt het mij leuk met een etentje te beginnen. Goed plan?
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?