Een lieve man is alles wat ik nodig heb. Iemand die open staat voor een warme relatie en zeer toegewijd is. Qua karakter past iemand het beste bij mij die eerlijk is en van humor houdt.
begripvol en betrouwbaar persoon. Iemand die me niet gaat claimen omdat hij vind dat ik bezit ben. Maar me laat zijn wie ik wil zijn. Dan krijg je dat vanzelf terug namelijk.
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen Ik haat het wel als mensen liegen. Dus ben een eerlijke man en we kunnen het leuk samen maken!
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen geen bezwaar zolang ze maar niet lastig zijn haha, nee geintje...ik heb ze zelf ook en vind ze geweldig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Smile4u, 55 jaar · Antwerpen
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die
Biosgek, 55 jaar · Nieuwersluis
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten.