Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Retriever, 59 jaar · Hoogstraten
Trouw, respectvol en goed verzorgt. Lichaamsbouw, kleur haar en ogen zijn niet belangrijk. je mag ook brildragend zijn
Hazelnootje, 56 jaar · Bellem
Ik wil me lekker laten gebruiken.
Fawn60, 57 jaar · Franeker
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger
Solerno, 57 jaar · Geleen
Dat hoor ik graag van je!
HollSmiles, 55 jaar · Loker
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me
Emrsn-, 58 jaar · Poperinge
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke