Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen geen bezwaar zolang ze maar niet lastig zijn haha, nee geintje...ik heb ze zelf ook en vind ze geweldig.
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien en reisjes mee kan maken. Weet jij precies wat je zoekt in een relatie net als ik, laat me wat weten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KarlijnZon, 58 jaar · Kemmel
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar
MelenudaBi, 55 jaar · Tubbergen
volgt
Genietta, 56 jaar · Zierikzee
Je bent een lief persoon en hebt het hart op de juiste plek zitten. Ik hou niet van mensen die niet met respect met anderen omgaan,
X Monroe , 57 jaar · Yerseke
Ik ben er vrij zeker van dat we op dit moment iets hebben om naar uit te kijken. Ik zal alles voor je doen en je zult niet teleurgesteld
NaughtyTrista, 56 jaar · Emmeloord
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op
Echtvlaaike, 58 jaar · Echt
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet