Ik denk dat ik van een man kan houden die zelf ook van tattoos houdt. Iemand die er geen heeft is moeilijk naast mij te plaatsen. Een beslist creatieve man is zeker het type wat bij mij zal passen.
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag om me heen. Single zou wel erg fijn zijn. Zullen we het op ons af laten komen?
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.
Blondejosje, 56 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man met wie ik heerlijk kan vrijen en knuffelen. In het verleden ging ik wel eens met mijn ex naar een parenclub.
Renaaatje, 57 jaar · Breda
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief
Prettyaya, 59 jaar · Duivendrecht
Ik ben op zoek naar een man die een aanvulling is in mijn leven. Die net als ik wel een avontuurlijke kant heeft en niet echt een