Wil je naakt met deze vrouw slapen? Hmm, je kunt beter niet mijn aanbod of kans verspillen. Jij begrijpt sarcasme en bent oprecht. Ik hou niet van nepmensen. Ik word moe van het omgaan met valse mensen.
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Micki59, 58 jaar · De Tike
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten.
DaryaKiss, 58 jaar · Duivendrecht
Ik denk aan een stoute man die zijn geile meid aankan. Ik vind het leuk als je leuk bent om bij te zijn en begrip hebt. Die graag
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek
Mosselfreakske, 57 jaar · Middelburg
Ik zoek een man tussen de 55 en 65 jaar die geïnteresseerd is in een zelfstandige vrouw met een drukke baan die ook nog