Je bent eerlijk en je weet zeker dat ik je nooit op een leugen ga betrappen. Ik vind dat namelijk heel erg omdat ik altijd heel eerlijk ben in alles. Ik vind het leuk als je uit de buurt komt maar kan het ook accepteren als je wat verder bij me vandaan woont hoor! Ik kan overal komen. Verder zou ik het leuk vinden als je een originele beginzin weet te vinden en mij aan te spreken.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Lief, spontaan, gevoel voor humor, eigen vervoer en eerlijk. Wil je samen met mij oud worden? Maar je wilt mij eerst leren kennen? Dat kan. Ik hoor ook heel graag wat jou verwachtingen zijn.
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Taline, 56 jaar · Glimmen
Doe met me alles wat je kunt en laat me weten of je me leuk vindt, ik hou erg van seks dus ik wacht op je!
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Beaudine1962, 55 jaar · Wijk bij Duurstede
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een
Tove, 55 jaar · Amsterdam
Gezellige man die op zoek is naar liefde
Ber Oktober , 57 jaar · Zwolle
volgt
Dentist1961, 56 jaar · Lelystad
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus