Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap te vertoeven en je houdt van lekker eten.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu al weer aan zitten te komen. Mail je me dan? Kunnen we meteen kijken in hoe verre het