Als je wilt dat dit speciaal voor ons gaat worden, dan moet je me niet te lang laten wachten. Ik zal alles voor je doen, en ik zal ervoor zorgen dat we zullen genieten van alle stoute dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Hhesssy, 58 jaar · Melick
Ik zoek iemand met een plan, een doel in het leven. Iemand die iets wil bereiken. Een toegewijde man die mij blij maakt. Je bent
MammaBabbelute, 57 jaar · Groningen
Je in bent om gewoon zo af en toe eens gezellig af te spreken. Elkaar fotograferen voor de hobby en ons eigen archief. Dus niet
Bloemmetj610523, 56 jaar · Bemmel
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder
Kacheltje, 55 jaar · Utrecht
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen
Voetbalvrouwke, 55 jaar · Waregem
Oh ik heb geen eisen. Als je maar respectvol bent.