Ik wil in contact komen met een man die ook een lolletje kan hebben ook een beetje prettig gestoord is. Serieuze zaken komen later wel. Of helemaal niet.
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Lief, spontaan, gevoel voor humor, eigen vervoer en eerlijk. Wil je samen met mij oud worden? Maar je wilt mij eerst leren kennen? Dat kan. Ik hoor ook heel graag wat jou verwachtingen zijn.
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lady1957, 59 jaar · Sneek
ja kom en vraag ik heb wel moeite om lang te lopen dan gebruik ik mn opklapbaare rollater en ben gek op mn hond en kat
LadyNancy , 55 jaar · Garnwerd
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam
Samannie, 57 jaar · Zeveren
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren
Rebecca 60, 56 jaar · Akersloot
Mannen in alle soorten en maten die op zoek zijn naar een beetje geile aandacht zijn bij mij welkom.
KarlijnZon, 58 jaar · Kemmel
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar