Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van lekker eten en naar de kroeg gaan. En wellicht later een relatie. Kan op zijn tijd ook redelijk serieus zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Cougargir690415, 59 jaar · Dikkele
Leeftijd maakt niet uit het gaat om plezier en lol in het leven!
Mosselfreakske, 57 jaar · Middelburg
Ik zoek een man tussen de 55 en 65 jaar die geïnteresseerd is in een zelfstandige vrouw met een drukke baan die ook nog
ZoyaD, 59 jaar · Berchem
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment