Je bent een heel zachte en liefdevolle man die het niet vreemd vindt dat ik nieuwsgierig ben om erachter te komen. Je wilt me ??niet in een rare positie brengen, je begrijpt dat ik je niet de voldoening geef als een professional, maar je weet ook dat ik heel snel zal leren.
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Je bent ook een levensgenieter en houd van de natuur. Mocht je getrouwd zijn moet je weten dat alles discreet zal zijn, dit verwacht ik ook van jou. Wij er een gezellige tijd van maken
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Esthees, 56 jaar · Emmeloord
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in
Gewoonmij, 56 jaar · Heerlen
Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
Bre-Anna62, 55 jaar · Zutphen
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven.
Deurle, 59 jaar · Deurle
Volgt
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?