Ik sta open voor een levenslustige, avontuurlijke en fitte man met een beetje poëzie in de ziel (en een beetje een ondeugende geest). Zelfrespect, zin voor humor en wat verbeelding maken het plaatje compleet! Interesse? Graag een mailtje bij voorkeur met een t foto. Ik kijk er alvast naar uit je
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand dus ook niet veel eisen. Wees jezelf, aardig, rustig, lief en hou van knuffelen dan kom je bij mij al een heel eind. Mocht je interesse hebben dan zie ik wel een bericht tegemoet komen!
U wilt seks , niet meer dan dat! U wilt wel vaker dan 1 keer seks als het klikt , want ik wil vaker genieten! U bent niet het het type die alleen aan zicht zelf denk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.
Meagann, 58 jaar · Ewijk
Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt,
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
Hollister62, 56 jaar · Hasselt
Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele