U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt. U kunt en wilt een rustpunt zijn, maar bent ook ondernemend!
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet allemaal? Maar ik wil dat je iets weet: ik ben niet gebroken. Misschien was ik dat voor een tijdje wel. Misschien heb je me op mijn slechtst gemist, en daarvoor moet ik zeggen dat ik