Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lillyflowerr, 59 jaar · Hoofddorp
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen.
Roxyyy6011, 56 jaar · Culemborg
Jij vind dat ik niet moet zeuren, ook al ben ik dan wat ouder, ook voor mij is er nog best iemand die me leuk vind, en dat vind jij
JantinevanderP, 58 jaar · Koewacht
Ik ben gewoon in voor een fijne avond samen. Ik denk dat dat de meest perfecte start is die er is...
Trees19620908, 55 jaar · Zeewolde
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en
Gratia, 58 jaar · Ede
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook
WarePoging, 56 jaar · Aalst
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat