Je bent een geile en avontuurlijke man die graag de kont van een vrouw likte. Je weet ook hoe je op de juiste manier anale seks hebt en je vindt het niet erg als we elkaar buiten neuken. Ik hou niet van iemand die een preutje is, dat werkt gewoon niet voor mij. Dus ik hoop dat je openstaat voor alles.
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn! Het samen zijn met behoud van zelfstandigheid kan beider leven misschien meer kleur en inhoud geven. Samen genieten van het leven en doen wat ons gelukkig maakt. Alleen reacties
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde adres, net als een vaste relatie. Ik wil genieten, niet gebonden zijn. Qua type man ben ik er nog niet helemaal over uit, maar ik hoop dat jij mij kan helpen in het maken van de keuzes.