Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik tot misschien een leuke date, dan hoop ik snel dat ik een berichtje krijg.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
BorninBrazil, 66 jaar · Brugge
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed
Followtheleader, 65 jaar · Losser
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Vlissingen64, 68 jaar · Vlissingen
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap,