Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen ook zin hebben voor humor, en best goed op eigen benen kunnen staan. Ik hou van iemand met karakter, maar die ook gevoelig kan zijn, een open geest heeft, en met zichzelf best goed overweg
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
KarlaRod, 69 jaar · Biddinghuizen
Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd
Treesje1, 67 jaar · Hasselt
U houd van likken en word ook graag verwend , u houd van langdurige seks en bent niet na een paar stoten al klaar, een samenspel
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché