Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik tot misschien een leuke date, dan hoop ik snel dat ik een berichtje krijg.
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde adres, net als een vaste relatie. Ik wil genieten, niet gebonden zijn. Qua type man ben ik er nog niet helemaal over uit, maar ik hoop dat jij mij kan helpen in het maken van de keuzes.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
51Agnes, 66 jaar · Heerewaarden
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.