Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die graag een gesprek heeft en gevoel voor humor heeft.
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde adres, net als een vaste relatie. Ik wil genieten, niet gebonden zijn. Qua type man ben ik er nog niet helemaal over uit, maar ik hoop dat jij mij kan helpen in het maken van de keuzes.
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
Ronny1, 69 jaar · Opmeer
om te weten of jij het bent uit de buurt een vraag hoe heet de hoek flat langs
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen,
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Joulette, 66 jaar · Almere
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij
AudeDame, 65 jaar · Baasrode
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit