Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen maakt met je vrienden en families. Ik wil je gewoon helpen om de beste man te zijn die je wilt zijn. Ik wil je in je leven vergezellen en niet alles consumeren. Ik wil al je constante veranderingen delen die naar je toe komen.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?