Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Mandeli, 67 jaar · Gaasbeek
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik ben op zoek naar een man die mij uren kan verwennen en niet vies is van een bos schaamhaar. Jij bent verzorgd en het maakt mij niet uit of je wel of niet in een relatie zit. Ik zoek geen relatie maar wel dat je mij kan laten genieten van seksavondjes. Ben jij in voor lekker ruig, standjes, anaal en rollenspellen,
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen maakt met je vrienden en families. Ik wil je gewoon helpen om de beste man te zijn die je wilt zijn. Ik wil je in je leven vergezellen en niet alles consumeren. Ik wil al je constante
Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen wilt maken, een broodje wilt eten, of gezellig in de tuin wilt zitten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WolkjeWiek, 66 jaar · Knokke-Heist
zoek een man met humor en die ook niet achter die bloemen wil zitten gezellig samen uit en thuis.
Vane, 66 jaar · Franeker
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger.
Greet49, 67 jaar · Meerkerk
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Loveparkiet, 66 jaar · Knokke-Heist
Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm