Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik tot misschien een leuke date, dan hoop ik snel dat ik een berichtje krijg.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
OKZuster, 66 jaar · Meppel
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.
DonaBabda, 66 jaar · Willemsoord
Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus
BorninBrazil, 66 jaar · Brugge
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?