Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen onder de tafel in het restaurant of café, af en toe een kusje stelen, een aai over de arm of been en dan wanneer we thuiskomen pak je me stevig vast en neem je me zoals een vrouw genomen wil worden. Ik sta voor veel dingen open, kijk niet zo naar uiterlijk als je maar goed verzorgd bent natuurlijk.
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer dan alleen een goed gesprek... dat wil lichamelijk aandacht, van iemand die mij dat graag zou willen geven. Ik heb in mijn tijd heel wat ervaring opgedaan, maar je bent nooit te oud hoor