Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen onder de tafel in het restaurant of café, af en toe een kusje stelen, een aai over de arm of been en dan wanneer we thuiskomen pak je me stevig vast en neem je me zoals een vrouw genomen wil worden. Ik sta voor veel dingen open, kijk niet zo naar uiterlijk als je maar goed verzorgd bent natuurlijk.
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden dat ik vrij sessie had en dat was met mijn overleden echtgenoot. Ik mis seks echt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
19 Ceelies 50, 67 jaar · Haarlem
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens
Annemarie1005, 65 jaar · Veenendaal
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het