Kinky aangelegd en zin in een fijne tijd met een hete vrouw? Ik ben de vrouw en ik ben heet, dus jij kan van me genieten tot je niet meer kan. Is dat niet fijn?
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn. Ik hoop dat hij vol begrip en vriendelijkheid zal zijn. Ik droom hem om een genereus en positief persoon te zijn.
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn! Het samen zijn met behoud van zelfstandigheid kan beider leven misschien meer kleur en inhoud geven. Samen genieten van het leven en doen wat ons gelukkig maakt. Alleen reacties
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ElleB, 65 jaar · Biddinghuizen
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken,
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
JantjeLacht, 66 jaar · Ieper
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat
Homealone520818, 65 jaar · Geleen
Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.