Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen en dan kunnen we voor de caravan nog nagenieten van een borrel als je dat ook gezellig vindt.
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Jij bent een gezellige man die midden in het leven staat. Je bent charmante en je wilt graag andere mensen helpen. Ook heb je een goed gevoel voor humor en ben je financieel onafhankelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ParkingPlezier, 48 jaar · Ieper
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere
LieveMona, 45 jaar · Arnhem
Een vrolijke gezellige man die goed met kinderen op kan schieten en dat ook absoluut geen probleem vind. Mijn jongens zijn
Anne-Lo19710921, 46 jaar · Roosbeek
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent.
Ma-LissaX, 47 jaar · Laren
Ik ben op zoek naar nieuwe vrienden hier. Ik ben heel nuchter en sociaal. Misschien kunnen we zelfs een paar drankjes drinken.
Margien47, 48 jaar · Almelo
betrouwbaar eerlijk en het verleden achter je gelaten dus afgesloten ...humor is ook wel prettig beetje serieus mag
CorinneNiice, 46 jaar · Lelystad
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een